Partnerzy, z którymi współpracujemy
Zdobądź rabat
Karta rabatowa
Mamy dla Ciebie coś ekstra! Doceniamy bardzo, że wybrałeś Apartamenty Good Time. Dlatego jako nasz Gość możesz korzystać z preferencyjnych cen w większości znaczących punktów gastronomicznych, handlowych. rozrywki i kultury. Odbierz w recepcji przygotowaną dla Ciebie kartę rabatową.
Kontakt
10% rabatu dla Naszych gości na dania oraz napoje z menu poza alkoholem. Zapraszamy serdecznie!
Restauracja
Restauracja "Albero"
15% rabatu od cen w ofercie na wędrówki po jednej z 5 tras. Park linowy stanowi wysokościowy system platform i przeszkód linowych zainstalowanych na drzewach. Trasy mają różny stopień zaawansowania, który jest przystosowany dla poszczególnych grup wiekowych.
Adrenalina
Trollandia park linowy
10% rabatu na ofertę wypożyczalni motocykli w Szklarskiej Porębie, szkolenia oraz wycieczki motocyklowe do lokalizacji: Zamek Czocha, Zamek Grodziec, Rakowice i Karpacz.
Motoizery
Motoizery
5% rabatu dla Naszych gości na dania oraz napoje z menu. Zapraszamy do skorzystania.
Restauracja
Pizza Habanero
Wystawa klocków lego przyciągnie nie tylko najmłodszych, ale również całe rodziny. Z naszą kartą wielbiciele Lego otrzymają 10% rabatu przy zakupie biletów.
Dla dzieci
LEGO
Miło nam Państwa zaprosić na przepyszny kebab ale nie tylko. Czeka na Naszych gości rabat w wysokości 10% od dań i napojów w MENU. Zapraszamy.
Restauracja
Miejski Kebab
Zastanawialiście się kiedyś jak “od kuchni” wygląda produkcja tych wszystkich kryształów, które Wasze mamy i babcie napawały dumą? Huta Julia to odpowiednie miejsce, aby się tego dowiedzieć. Nasi Goście mają 10% rabatu na wstęp do huty oraz 20% na wstęp do Krystalium.
Rękodzieło
Huta Julia
Macie dość chodzenia pieszo, chcecie pojeździć po okolicy rowerem, ale boicie się, że na zwykłym możecie nie dać rady? Oferujemy Wam 10% zniżki w naszej partnerskiej wypożyczalni rowerów elektrycznych.
Sport
Rowery - Szklarska Poręba
W Restauracji Pod Lipą zjecie pyszny posiłek po męczącym dniu. 10% rabatu na wszystkie dania w Menu specjalnie dla Gości Apartamentów Good Time.
Restauracja
Gościniec pod Lipą
Nasi goście mogą w krótkim czasie znaleźć się na innym kontynencie ;) wraz z 10% rabatem na bilety wstępu. Jest to miejsce, w którym można nie tylko docenić egzotyczną roślinność ale odwiedzić np. Art Museum Bonsai czy Wystawę Lalek Japońskich.
Ogród Japoński Siruwia
Mała Japonia
Wspaniała restauracja w samym sercu Szklarskiej Poręby słynąca z polskich smaków. Dla naszych gości mamy 10% rabatu na dania serwowane w tym magicznym zakątku.
Restauracja
KARCZMA STARY WINKIEL
Jeśli mimo wszystko nie chce Wam się biegać po restauracjach i wolicie położyć się na sofie, włączyć film i zjeść pyszną pizzę, koniecznie spróbujcie tej z Molto Bene. 10% zniżki powinno sprawić, że będzie jeszcze smaczniejsza.
Pizzeria
MOLTO BENE
15% rabatu od cen w ofercie na wycieczki do Skalnego Miasta, Saksonii Szwajcarskiej i Twierdzy Konigstein, Pragi oraz Drezna. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Wycieczki
BIELIK TRAVEL
Rabat 15% na Trasę Historyczną. Nasi Goście mogą się teraz przenieść się w czasie i poznać historię legend Karkonoszy.
Bramy Czasu
Time Gates
10% rabatu na wycieczkę jednodniową obejmującą zwiedzanie magicznej trasy turystycznej. tel. 538 715 100, 780 161 191 www.kopalniapodgorze.pl
Ciekawostki
Kopalnia Podgórze
undocrosscross-circle